Přijďte se k nám podívat do našeho skladu v Praze 9 - Hloubětíně. Otevřeno po domluvě.

O Cvikr design

Vítáme vás v našem internetovém obchůdku s designovým nadčasovým renovovaným nábytkem.

Za značkou Cvikr design stojí Martina a Tomáš. Tomáš je vyučený truhlář a já čalounice. Máme za sebou letitou praxi, během které jsme vložili nový život do tisíců kusů nábytku, které po renovaci tvoří součást Vašich interiérů.

Naší srdeční záležitostí je legendární nábytek Halabala, Kropáček a Koželka, Jiroutek, Thonet, Ton, Kohn a další nábytek z 20. století. Rádi vracíme staré kousky které mají duši zpět do vašich domovů. Tak může pokračovat příběh nadčasového, léty prověřeného nábytku u Vás doma. 

Zařizujete prvorepublikovou vilu, moderní dům, byt či kancelář do které sháníte nábytek? U nás určitě najdete kousek, který Vás zaujme. Máme skladem velké množství různých typů křesel, stolků, židlí a dalšího nábytku před renovací, které Vám zrenovujeme na přání. Nábytek si můžete v našem skladu po domluvě prohlédnout a vyzkoušet.

Spolupracujeme s architekty. Máme za sebou několik úspěšných projektů. Jste-li architekt či architektka, neváhejte nás kontaktovat. A pokud máte zájem o renovaci křesílka nebo stolku po babičce nebo dokonce křesla, na kterém jste třeba seděli v dětství, dejte nám vědět.

 

Martina a Tomáš

Cvikr Design

777 308 108

 

 

Zpět do obchodu