Přijďte se k nám podívat do našeho skladu v Praze 9 - Hloubětíně. Otevřeno po domluvě.

Křeslo Halabala přírodní

 Nadčasové a velice pohodlné křeslo model C od návrháře a designéra Jindřicha Halabaly z 50. let po celkové profesionální renovaci.

Skladem
Kód: 1400
22 500 Kč / ks
Kategorie: E-shop

Nadčasové a velice pohodlné křeslo model C známější pod jménem kanada od návrháře a designéra Jindřicha Halabaly z 50. let po celkové profesionální renovaci. Tentokrát poprvé čalouněné do této krásné tkané látky.

Dřevěné bukové nožky a područky jsme obrousili na dřevo, namořili na odstín ořech a nalakovali polomatným polyuretanovým lakem. Perfektní povrchová úprava. 

Křeslo jsme kompletně rozebrali na kostru, vyměnili pružinový rošt za nový, udělali jsme nové čalounění z voňavého kokosového vlákna a studené pěny střední tvrdosti. Očalouněno velmi kvalitní tkanou potahovou látkou šedobéžovou barvy. Látka je velmi příjemná na dotyk a má provedení EASY CLEAN pro snadné čištění. Složení látky: Polyester, viskoza, len a bavlna. Martindale 69.000 (vysoce zátěžová látka). Látku čistit suchým šamponováním. 

Nyní je křesílko připravené na další roky užívání v moderním i stylovém interiéru, jsou čisté a voní novotou.

Rozměry: Výška sedu 40 cm

Doporučujeme ke křesílku zakoupit podnožku ve stejném provedení.

Křesílko je velice pohodlné díky pružinám. Při dosedání ucítíte klasické měkké zhoupnutí. Při vstávání vás pružiny lehce nadzvednou. Křeslo si můžete vyzkoušet a prohlédnout v našem skladu na Praze 9 v Hloubětíně. 

Přejete si více kusů? Napište nám. V předrenovačním skladu jich máme více párů. Přejete si jiný odstin područek? Napište nám.

Solitérní kousek vhodný do moderního i retro interiéru.

Profesionální renovace. Ruční práce.

Nyní jsou křesílka připravené na

Zpět do obchodu