Přijďte se k nám podívat do našeho skladu v Praze 9 - Hloubětíně. Otevřeno po domluvě.

Čalouněné křeslo Halabala Kanada

Nadčasové a velice pohodlné křeslo model C od návrháře a designéra Jindřicha Halabaly z 50. let po celkové profesionální renovaci.

Skladem
Kód: 1293
22 500 Kč / ks
Kategorie: Křesla, křesílka

Nadčasové a velice pohodlné křeslo model C známější pod jménem kanada od návrháře a designéra Jindřicha Halabaly z 50. let po celkové profesionální renovaci. Tentokrát poprvé čalouněné do této krásné tkané látky. 

Dřevěné bukové nožky a područky jsme obrousili na dřevo, namořili na odstín ořech a nalakovali polomatným polyuretanovým lakem. Perfektní povrchová úprava. 

Křeslo jsme kompletně rozebrali na kostru, vyměnili pružinový rošt za nový, udělala jsem nové čalounění z přírodních materálů- voňavého kokosového vlákna a přírodního latexu. Očalouněno velmi kvalitní tkanou potahovou látkou zelenobéžové barvy. Látka je velmi příjemná na dotyk a má provedení EASY CLEAN pro snadné čištění. Složení látky: Polyester, viskoza, len a bavlna. Martindale 69.000 (vysoce zátěžová látka). Látku čistit suchým šamponováním. 

Nyní jsou křesílka připravené na další roky užívání v moderním i stylovém interiéru, jsou čisté a voní novotou.

Rozměry: Výška sedu 40 cm

Křesílko je velice pohodlné díky pružinám. Při dosedání ucítíte klasické měkké zhoupnutí. Při vstávání vás pružiny lehce nadzvednou. Křeslo si můžete vyzkoušet a prohlédnout v našem skladu na Praze 9 v Hloubětíně.

Křesla jsou momentálně prodané. Přejete si také takové? Napište nám.  Do 3 týdnů vám je zrenovujeme. Možnost výběru barevné kombinace této potahové látky. 

Přejete si více kusů? Napište nám. V předrenovačním skladu jich máme více párů.

Solitérní kousek vhodný do moderního i retro interiéru.

Profesionální renovace. Ruční práce.

Zpět do obchodu