Vítáme Vás na novém webu CVIKR DESIGN, který právě intenzivně dokončujeme a naplňujeme novým obsahem. Děkujeme za trpělivost
Neohodnoceno

Pohodlné čalouněné křeslo

Starožitné velmi pohodlné a prostorné křesílko

Skladem
Kód: 479
19 900 Kč / ks
Kategorie: Nábytek
Záruka: 1 rok

Starožitné velmi pohodlné a prostorné pružinové křesílko po odborné renovaci. Díky pružinám zažijete velmi příjemné posezení a při dosedání i klasické zhoupnutí.

Křesílko jsme kompletně odstrojili, dřevěné části jsme obrousili na dřevo, vykartáčovali namořili na odstín ořech a napustili tvrdým bio olejem na nábytek. Povrch dřeva je nyní sametově hebký.

Čalounění jsme kompletně udělali nové dle původního. Dány nové popruhy, vyvázány původní pružiny, udělán nový grunt z africké trávy původní čalounickou technologií. Spoustu ručního šití. Očalouněno velmi pěknou a pevnou potahovou látkou vysoké gramáže medové barvy. Vzor na látce je velmi decentní, látka působí starým dojmem a je velmi příjemná na dotyk. Luxusní kombinace se dřevem. 

Křesílko je vhodné k pracovnímu stolu, do čítárny či jako solitérní kousek do interiéru.

Pouze tento jeden neopakovatelný kousek k dispozici. Přijďte si křesílkok nám  osobně vyzkoušet do skladu v Praze 9 Hloubětíně. Osobní odběr je zdarma, jinak zasíláme přepravcem Toptrans pečlivě zabalené. 

Odborně renovovaný nábytek. Ruční práce.