Přijďte se k nám podívat do našeho skladu v Praze 9 - Hloubětíně. Otevřeno po domluvě.

Gramofonová skříňka Halabala Supraphon

Designově nadčasová gramofonová skříňka Supraphon s velmi zajímavou kresbou ořechové dýhy. Návrh skříňky arch. Jindřich Halabala, vyrobeno v 50. letech 20. století po náročné odborné renovaci.

Skladem
Kód: 1682
29 000 Kč / ks
Kategorie: Komody, skříňky

Jedinečná gramofonová skříňka Supraphon s velmi hezkou decentní kresbou ořechové dýhy. Návrh skříňky arch. Jindřich Halabala, vyrobeno v 50. letech 20. století po náročné odborné renovaci.   

Skříňku jsme celou rozebrali na jednotlivé díly, obrousili nánosy starých laků ručně a šetrně na dřevo. Poničenou dýhu jsme vyspravili. Namořili na odstín tmavý ořech a nalakovali polomatným lakem na nábytek. Podnoží je na černo.  Profesionální povrchová úprava.

Vnitřní část skříně je buková dýha, která je pečlivě ručně vybroušena. Ponechána přírodní, lakována polomatným polyuretanovým lakem. Přepážky ze skříňky jsme tentokrát odstranili byly ze sololitu a tak jsme je do tak nádherné skříňky nechtěli vracet. Nyní je ve skříňce spoustu místa na vaše věci - alba, knihy, prádlo a jiné nezbytnosti.

Zámek u skříňky je původní, funkční, s klíčkem

Tato skříňka je jedna z těch hezčích které jsme kdy měli.  

Skříňku jsme celou odborně zrenovovali a nyní Vám bude sloužit další spousty let. 

Solitérní kousek nábytku.

Rozměry: výška 80 cm x 97 x hloubka 37 cm, 

Využití skříňky:

Pro milovníky retra a nábytku doporučujeme skříňku využívat na cokoliv.

Pro milovníky hudby a gramodesek doporučujeme zakoupit a zabudovat nový gramofon od renomovaných značek. Pouze je nutné ohlídat rozměry.

Nový gramofon a montáž není v ceně. 

Renovovaný nábytek 

 

Zpět do obchodu