Vítáme Vás na novém webu CVIKR DESIGN, který právě intenzivně dokončujeme a naplňujeme novým obsahem. Děkujeme za trpělivost
Neohodnoceno

Retro čalouněné křesla 60. léta

Velmi nadčasové křesla ze 60. let od návrháře a designéra Jindřicha Halabaly

Na dotaz
Kód: 539
19 500 Kč / ks
Kategorie: E-shop

Nadčasové a velice pohodlné křeslo od návrháře a designéra Jindřicha Halabaly ze 60. let po profesionální renovaci. Tentokrát jeden pár ve velmi decentním  provedení. Tyto křesla již nemáme. Líbí se Vám a chtěli by jste také takové? Napište nám.

Dřevěné bukové nožky a područky jsme obrousili na dřevo, namořili na odstín ořech a nalakovali polomatným polyuretanovým lakem. 

Čalounění je velmi pohodlné ponechali jsme původní pružinový rošt, čalounění původní ( africká tráva), matracové rouno. Očalouněno velmi hezkou ( a praktickou :-) ) melírovanou strukturovanou potahovou látkou v hnědé barvě. Složení látky: 100% PES . Martindale 50.000 (vysoce zátěžová látka). Látku čistit suchým šamponováním. 

Křesílko je velice pohodlné díky pružinám. Při dosedání ucítíte klasické příjemné měkké zhoupnutí. 

Rozměry: cca výška sedu 40 cm, celková výška 80 cm, 

Solitérní decentní kousek vhodný do moderního i retro interiéru.

Ruční práce. Renovovaný nábytek. 

K dispozici pouze 2 křesílka. Cena je uvedena za kus. Párový prodej. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet do našeho ateliéru kousek od centra Prahy. Rádi by jste pouze jedno křeslo? Napište nám.

Rozměry: výška sedáku ca 40 cm

Solitérní kousek vhodný do moderního i retro interiéru.